Počet volných vstupenek:

291 ks

Vážení milovníci vína z Dolních Dunajovic a Březí u Mikulova.

Vláda České republiky svým usnesením dne 15. 3. 2020 vyhlásila v České republice krizové opatření se zákazem volného pohybu osob.

Jako členové spolku Dunajovských kopců si myslíme, že toto opatření ovlivní i termín letošní 9. přehlídky otevřených sklepů 2020, rozhodli jsme se proto změnit a posunout termín letošního ročníku, a to na víkend 20. - 21. 6. 2020. Chápeme okolnosti, které se kolem nás dějí, a proto uvádíme náhradní termín akce již teď, abyste i vy měli dostatek času si např. přerezervovat vaše ubytování.

Doufáme, že v novém termínu akce bude snad v České republice opět fungovat normální životní rytmus, i když s možnými drobnými omezeními. Průběžně tedy pokračujeme v přípravách akce 9. přehlídka otevřených sklepů 2020 a pevně věříme ve vaši podporu a společné shledání v novém termínu. V případě, že byste z jakéhokoliv důvodu chtěli vaši rezervaci zrušit, můžete tak učinit na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S vědomím, že akce může být dalším nařízením státních orgánů a na základě vnějších okolností i v tomto termínu zrušena a nebylo by tak možno akci realizovat, bude akce 9. přehlídka otevřených sklepů 2020 s konečnou platností pro letošní rok zrušena. Samozřejmě všechny platby a rezervace by byly v případě zrušení akce po tomto datu vráceny na účty, ze kterých byly odeslány.

Děkujeme za pochopení.
Lubomír Tichý, předseda spolku

Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.

Děkujeme našim partnerům


Dunajovské kopce - spolek vinařů
Sklepní 330
Dolní Dunajovice
691 85

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.dunajovskekopce.cz
www.sklepyotevrene.cz
IČ: 02658232
č. účtu: 115-2089530217/0100