Březi u Mikulova

Vinařství Rudolf Košulič

Vážení přátele dobrého vína, dovolte, abych Vám představil  naše malé rodinné vinařství- Vinařství Košulič, které  se nachází ve vyhlašené vinařské obci Březi u Mikulova, v krasné sklepní lokalitě v ulici Lesní, č.p. 581.

Majitel

Rudolf Košulič

Roční produkce

14000 lahví

Kontakt

  • Lesni 581
    69181, Březi u Mikulova
  • +420 602 561 073
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • www.penzion-vinny-sklipek.cz
o vinařství

...třetí generace z vinařské rodiny na jižní Moravě...

Jmenuji se Rudolf Košulič a jsem již třetí generací z vinařské rodiny na Jižní Moravě.Vinařství se profesonálně věnuji od roku 1996, kdy jsem absolvoval VŠ vinařského směru. Dlouhé roky jsem pracoval jako vinařský technolog pro velkou vinařskou firmu, před 3 roky jsem se osamostatnil a buduji vlastní vinařstí.

Společně s tátou obděláváme cca 5000 hlav révy, část hroznu nakupuji, pouze z nejlepších vinařských  tratí obce Březí (Liščí kopec) a Mikulov ( Pod Svatým Kopečkem, Valtická). Při výrobě vín se snažím skloubit poznatky, které jsem nabyl ve velkých vinařských podnicích s  klasickými technologiemi naších otců, dědů. Razím filozofii svěžích, mladých, suchých bílích vín s výrazným minerálním charakterem špičkových vinařských tratí  místního teroiru. Jako velmi malé vinařství se zaměřuji převážně na odrudy RR, RV, VZ, RŠ, které sem patří, doplňkově TR, rosé a minimum červených.

Dále nabízíme možnost ubytování na vinařském penzionu přímo nad vinařstvím – Penzion vinný sklípek. V areálu penzionu je zahradní posezení s velkou pergolou a grillem, dětské hřiště, možnost pujčení, uskladnění kol. Ve vinařství  nabízíme možnost řízených degustací našich vín přímo s majitelem vinařství. V naší stylové degustační místnosti a vinných sklipcích je možné uspořádat různé soukromé akce, firemní večírky a oslavy.

Kudy k nám

Děkujeme našim partnerům

Svět lahví
Kera Green

Dunajovské kopce - spolek vinařů
Sklepní 330
Dolní Dunajovice
691 85

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.dunajovskekopce.cz
www.sklepyotevrene.cz
IČ: 02658232
č. účtu: 115-2089530217/0100

Jakubčíková Liběna Ing.
asistentka spolku
+420 777 887 417
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tichý Lubomír
předseda spolku
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.